SEL RA ART - māksla dzīvot skaisti un radoši!

Uzņēmums „SEL RA ART” dibināts 2007.gadā, taču līdz 2012.gadam tas bija zināms ar nosaukumu SIA „VILUZO”.

Pašreiz esam ceļā uz līdera pozīcijām, piedāvājot gaumīgas sērijveida mēbeļu kolekcijas un ekskluzīvus individuālos pasūtījumus.

Papildus mēbeļu ražošanai izgatavojam arī būvizstrādājumus, piemēram, kāpnes, durvis, logus, slēģus, ieejas mezglus, eksterjera elementus u.c.

Izmantojot plašo materiālu klāstu un to daudzveidīgās kombinēšanas iespējas, izstrādājam jauna dizaina mēbeles, kas var būt gan ļoti vienkāršas, gan sarežģītas, bet vienmēr elegantas.

Zināšanas, ilggadējā praktiskā darba pieredze, individuālā un inovatīvā pieeja darbam dod mums prasmi radīt tieši Jums piemērotāko mājas un vides iekārtojumu.

Masīvkoku izceļam visā tā krāšņumā – kā mēbelēs, tā arī kokgriezumos, pielietojam finierēšanas iespējas, kombinējam masīvkoku ar finierējumiem un tekstilijām, veicam apdari – beicēšanu, lakošanu, krāsošanu, eļļošanu, pulēšanu, augstas klases furnitūra vienmēr nodrošina mēbeļu ērtu un baudāmu lietošanu.

Uzņēmuma panākumu pamatā ir godīgas un atklātas attiecības ar klientiem, uzņēmuma komandu, savstarpējā cieņa, jaunrade un atbildīgs darbs. Veiksmīgie projekti ar sadarbības partneriem ārpus Latvijas – Vācijā, Igaunijā, Apvienotajā Karalistē – dod iespēju katru gadu palielināt eksporta apjomu un apgrozījumu, sniedzot uzņēmumam stabilu izaugsmi.

Mūsu komandu veido speciālisti – administrācija, radoši dizaineri un projektētāji, profesionāli kokapstrādes meistari.

Piedāvātais pakalpojumu klāsts Latvijā un citās valstīs: konsultācijas, mērījumi, dizaina un projektu izstrāde, kokgriezumi, mēbeļu un būvizstrādājumu ražošana, apdare, piegāde un uzstādīšana.

 

Sadarbībā ar mums padariet savu dzīves vidi skaistu un radošu!