Mēbeles

„SEL RA ART” mēbeles – mākslas darbi gaumīgai un praktiskai mājas un darba videi!

 

„SEL RA ART” mēbeles vienmēr ir un būs interjera sastāvdaļa, ko nevar nepamanīt. Lai mājas un darba vide būtu iedvesmojoša, katrai mēbelei ir jābūt kā vērtīgam mākslas darbam. Tāpēc, īstenojot individuālus mēbeļu pasūtījumus un radot jaunas mēbeļu kolekcijas, mēs katru mēbeli veidojam kā mākslas darbu. Ražošanā izmantojot Austrijas uzņēmuma „BLUM” un Vācijas uzņēmuma „HÄFELE” furnitūru, katru mēbeli padarām praktisku un ikdienā ērti lietojamu.

Mūsu ražotās mēbeles atzinīgi novērtētas gan Latvijā, gan arī Vācijā, Igaunijā un Apvienotajā Karalistē, kur kļuvušas par apbrīnas vērtu mājokļu un darba interjeru sastāvdaļu. 

Plašais mēbeļu kolekciju piedāvājums un individuāla dizaina mēbeles ļauj ikvienam rast sev vajadzīgo ikdienas vides uzlabošanai: mēbeles virtuvēm, guļamistabām, viesistabām, bērnistabām, vannas istabām, priekštelpām, birojiem un sabiedriskajām ēkām u.c.

Piedāvātais pakalpojumu klāsts Latvijā un citās valstīs: konsultācijas, mērījumi, dizaina un projektu izstrāde, kokgriezumi, mēbeļu un būvizstrādājumu ražošana, apdare, piegāde un uzstādīšana.